copy:.1d99d98a47.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.2f833fbf86.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.31ce6f8317.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.e49fac79b8.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.29fd8e27c9.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.cc6c97d77b.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:ok В нашому районі знову зафіксовано вандалізм

В нашому районі знову зафіксовано вандалізм

В нашому районі знову зафіксовано вандалізм

В нашому районі знову зафіксовано вандалізм - розтрощено бокове скло на зупинці громадського транспорту "Гірник" на вул. М. Зінчевського. Хуліганство буде зростати, якщо ми не звертатимемо на нього уваги та не зупинятимемо порушників порядку. Звертаємося до мешканців з проханням повідомляти про подібні випадки до компетентних органів, і давайте берегти майно міста!