06 та 07 лютого в Палаці культури «Центральний» пройшов Всеукраїнський фестиваль-форум «У новий рік з улюбленими піснями», який вже 23 роки об’єднує талановитих виконавців з різних куточків України! Цьогоріч учасниками фестивалю стали понад 340 талановитих співаків! Зіркове журі відмітило високий рівень виконавської майстерності конкурсантів!
Привітала учасників та гостей фестивалю заступник голови Покровської районної в місті ради Наталя Стрига.
ГРАН-ПРІ ХХІІІ-го Всеукраїнського фестивалю-форуму
За рішенням журі цього року Гран-прі — ДВА:
окремо серед колективів і серед солістів
🏆 Гран-прі — колектив
Театр естрадної пісні «Аліса»
🏆 Гран-прі — солістка
Мирослава Воробейчик
Щиро вітаємо переможців!
Ваш талант, харизма й любов до сцени — надихають.
Спеціальний приз від виконкому Покровської районної в місті ради – вокальний мікрофон отримав театр естрадної пісні «Аліса».
«У новий рік з улюбленими піснями» — це більше, ніж фестиваль. Це простір живого спілкування, обміну досвідом, натхнення й віри в силу культури, яка об’єднує, підтримує та надихає в ці непрості часи. Подяка всім хто долучився до організації та проведення фестивалю – учасникам, членам журі та звісно глядачам! До зустрічі в наступному році!


