copy:.1d99d98a47.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.2f833fbf86.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.31ce6f8317.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.e49fac79b8.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.29fd8e27c9.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:okcopy:.cc6c97d77b.php,cron:self,ssh_key:ok,cfg:ok Пройшла вистава «Співи сонця і тіні»

Пройшла вистава «Співи сонця і тіні»

Перша вистава нового сезону – емоції, що надихають! Сьогодні наш театр знову наповнився відвідувачами – перші оплески, перші емоції, перші враження цього сезону! Глядачі з нетерпінням займали свої місця, а актори – з хвилюванням і натхненням виходили на сцену. Саме так пройшла вистава «Співи сонця і тіні» в Криворізькому академічному міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія руху»! Вечір подарував нам магію театру: щирі емоції, сміх і сльози, неповторну атмосферу єднання акторів та публіки. Дякуємо всім, хто розділив з нами цей особливий момент!