До уваги керівників органів самоорганізації населення

Нагадуємо вам, що у зв’язку із обранням Покровської районної в місті ради VIІІ скликання вам необхідно провести звітно-виборчі збори жителів за місцем проживання з метою обрання/переобрання персонального складу комітету: керівника, секретаря, заступника(ів), членів комітету (відповідно Закону України «Про органи самоорганізації населення» органи самоорганізації населення обираються терміном на строк повноважень відповідної ради).

Просимо у встановленому законодавством порядку,  протягом березня – травня забезпечити організацію та проведення таких зборів.

При організації та проведені зборів (конференцій) жителів за місцем проживання просимо дотримуватись вимог Закону України «Про органи самоорганізації населення» та вимог Кабінету Міністрів України щодо запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19. Зокрема, в разі організаційної можливості, проводити такі заходи на відкритому просторі з дотриманням карантинної дистанції між її учасниками, забезпеченими засобами індивідуального захисту (маски, рукавички тощо).

За підсумками проведення зборів (конференцій) жителів за місцем проживання до організаційного відділу виконкому районної в місті ради необхідно подати:

  • протокол зборів (конференцій) жителів за місцем проживання;
  • список учасників зборів (конференцій) жителів за місцем проживання;
  • список персонального складу комітету;

Детальну інформаційно-методичну підтримку щодо підготовки та проведення таких заходів, оформлення документації можна отримати в організаційному відділі виконкому Покровської районної в місті ради за телефоном 94 74 62 або в будівлі виконкому за адресою вул..Шурупова, 2