Телефонний довідник

Посада

Прізвище, ім’я, по-батькові

Контактні телефони

Керівництво

голова районної в місті ради

Коритнік Володимир Васильович

440-32-04 (приймальня)

заступник голови районної в місті ради

Левченко Дмитро Петрович

440-32-03 (приймальня)

заступник голови районної в місті ради з питань діяльності виконавчих органів

Лушпій Андрій Анатолійович

440-32-03 (приймальня)

заступник голови районної в місті ради з питань діяльності виконавчих органів

Крамаренко Олег Анатолійович

440-32-24 (приймальня)

керуючий справами виконкому районної в місті ради

Файницька Олена Миколаївна

 440-32-13 (приймальня)

Організаційний відділ

завідувач відділу

Ушакова Оксана Анатоліївна

440-32-21

головний спеціаліст

Начосова Оксана Миколаївна 440-32-08

Відділ ведення Державного реєстру виборців

завідувач відділу

Виноградова Марина Володимирівна

440-32-10

головний спеціаліст

Бутенко Оксана Сергіївна

440-32-10

Загальний відділ

завідувач відділу

Храплюк Ірина Михайлівна

440-32-09

головний спеціаліст

Морозова Анжела Євгеніївна

440-32-35

Відділ економіки та промисловості

завідувач відділу

Мач Тетяна Борисівна

440-32-14

головний спеціаліст

Басок Ліана Вікторівна

 440-32-12

Відділ розвитку підприємництва

завідувач відділу

Ніконова  Галина Володимирівна

440-32-26

головний спеціаліст

Мельник Галина Володимирівна

440-32-27

Відділ житлово-комунального господарства

завідувач відділу

Кордюков Анатолій Васильович

440-32-36

заступник завідувача відділу

Корнієнко Наталія Вікторівна

440-32-01

завідувач сектору

Гапон Денис Олексійович

440-32-45

секретар-друкарка

Худченко Ірина Володимирівна

440-32-01(приймальня)

Відділ бухгалтерського обліку

завідувач відділу

Гайдей Анна Василівна

440-32-44

заступник завідувача відділу

Бондаренко Тетяна Вікторівна

440-32-25

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи

завідувач відділу

Плахотник Сергій Петрович

440-32-29

головний спеціаліст

Павлиш Ольга Павлівна

440-32-29

Комітет у справах сім’ї і молоді

голова комітету

Яценко Яна Ігорівна

440-32-30

Комітет з фізичної культури і спорту

голова комітету

Соломаха Андрій Олександрович

440-32-08

Служба у справах дітей

начальник служби

Удовенко Марія Миколаївна

440-32-33

заступник начальника служби - завідувач сектору

Коваленко Наталія Миколаївна

440-32-34

завідувач сектору

Долгова Наталія Володимирівна

440-32-37

Управління праці та соціального захисту населення

начальник управління

Корнєєва Любов Василівна

53-00-95 (приймальня)

заступник начальника управління

Кулик Світлана Анатоліївна

53-00-95 (приймальня)

заступник начальника управління

Чорнобривець Ірина Василівна

53-00-95 (приймальня)

начальник відділу нагляду за призначенням та виплатою пенсій

Бистра Наталія Іванівна

53-40-57

начальник відділу соціального захисту населення

Горожанкіна Лілія Миколаївна

53-40-57

начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

Марченко Галина Михайлівна

53-40-57

начальник відділу опрацювання документів щодо призначення усіх видів соціальної допомоги

Дехтяренко Олена Василівна

53-02-84

начальник відділу праці та соціально-трудових відносин

Сільвановська Лариса Вікторівна

53-50-09

начальник відділу бухгалтерського обліку

Кравченко Людмила Миколаївна

53-50-09

начальник відділу державних соціальних інспекторів

Собко Олена Володимирівна

53-00-95

начальник відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги

Гончарова Тамара Іванівна

53-00-95

начальник відділу виплати соціальної допомоги

Дубенчак Ірина Володимирівна

53-00-95

начальник відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат

Кивгило Наталія Миколаївна

53-13-13

Відділ освіти

начальник відділу

Коргут Сергій Антонович

440-32-28 (приймальня)

заступник  начальника відділу

Маринич Валентина Кирилівна

440-32-28 (приймальня)

Фінансовий відділ

начальник відділу

Скубенко Олена Володимирівна

440-32-11

заступник начальника відділу

Уманська Аліна Сергіївна

440-32-02

Відділ  з питань культури

завідувач відділу

Підглазна Оксана Василівна

440-32-07

Відділ з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування

завідувач відділу Руденко Олена Миколаївна

 

Відділ реєстрації місця проживання громадян

завідувач відділу Ларіна Ольга Григорівна

440-32-43

заступник завідувача відділу

Шрамко Анастасія Павлівна

440-32-43

Спеціалісти, які не входять до складу відділів

головний спеціаліст - юрист

Язвенко Тетяна Юріївна

 

комендант

Ішуткіна Валентина Андріївна

440-32-48