Травень 2016

30.05.2016 

УВАГА! 

За результатами консультацій з Державною регуляторною службою  України  проведено уточнення даних аналізу регуляторного впливу до проекту рішення міської ради «Про встановлення ставки туристичного  збору в  м.Кривому Розі» стосовно кількості суб’єктів підприємництва, на яких поширюється регулювання, та розрахунку розміру надходжень до місцевого бюджету зі сплати туристичного збору. 

Аналіз регуляторного впливу до проекту  регуляторного акта – рішення міської ради «Про  встановлення ставки туристичного збору в м. Кривому Розі»

 

 

 

12.05.2016

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін відділом транспорту і зв’язку виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 365, тел. 74-70-49, електронна адреса: vtiz@i.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Центрально-Міської, Саксаганської, Тернівської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua, srvk@srvk.gov.ua, trn_vk1@ukrpost.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

Рішення виконкому міської ради "Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування" та аналіз його регуляторного впливу