Інформація для виборців

              ШАНОВНІ  ВИБОРЦІ  ПОКРОВСЬКОГО  РАЙОНУ!     


 

Наближається повторне голосування

з чергових виборів Президента

України, яке відбудеться

21 квітня 2019 року

 


Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців для недопущення помилок в базі даних Реєстру, а відповідно і в списках виборців.

Не залишайте перевірку на останній день - у день голосування зміни до списку виборців не вносяться. Тому якщо є сумніви  - ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗАРАЗ!!!

Перевірка не забере багато часу, але надасть упевненості, що в день голосування ніщо не завадить проголосувати за обраного Вами кандидата!

Звертайтесь до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: вул.Шурупова, 2 (зупинка "КРЕС")виконком районної в місті ради, к.407, 408, тел. 068-290-67-31.

Режим роботи:      щодня без вихідних з 8.30 до 17.00

                               перерва з 12.30 до 13.00

При собі обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Також Ви маєте можливість перевірити свої персональні дані, не виходячи з дому,

за  допомогою  онлайн-сервісу   «Особистий кабінет виборця»

на  офіційному  сайті  Державного  реєстру виборців   (відеоінструкція)

 


 

                                               Звернення виборців щодо:


  - включення до Державного реєстру виборців;

  - зміни ідентифікаційних персональних даних/виборчої адреси

  - тимчасової  зміни місця голосування без зміни виборчої адреси

 

Також відповідно до ст.21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право особисто звернутись з письмовим запитом до відділу за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі.

У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до відділу, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

-    за його власною виборчою адресою щодо персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

-    за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Згідно зі ст.33 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Громадяни несуть відповідальність за:                                           

1) умисне подання органу ведення Реєстру завідомо недостовірних відомостей або відомостей з метою кратного включення виборця до Реєстру; 

2) несанкціонований доступ до Реєстру;

3) несанкціоноване копіювання, розповсюдження та використання отриманої політичною партією копії бази даних Реєстру чи її частини для цілей, не передбачених цим Законом.