Органи Держказначейства

02.09.2019  Управління Державної казначейської служби України у Покровському районі повідомляє про відкриття нових рахунків

29.10.2018  Управління Державної казначейської служби України у Покровському районі повідомляє про відкриття нових рахунків на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998) для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

24.02.2016 Державна Казначейська служба України починає практичне впровадження новітньої технології з системи дистанційного обслуговування (СДО) 

26.01.2016 Касове виконання бюджетів за 2015 рік

05.01.2016 Пріоритетні напрямки роботи Державної казначейської служби України на 2016 рік.

05.11.2015  Робочий візит голови казанчейства

Інформація про Управління Державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Кривого Рогу

Поняття та перелік захищених статей видатків бюджету. Касове виконання видатків по установах Жовтневого району за 9 місяців.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про відкриття рахунків

Управління Державної казначейської служби України у Покровському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської  повідомляє, що відповідно до постанови правління національного банку України від 28.12.2018р. № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 01.10.2019 вводяться в дію банківські рахунки для зарахування податків, зборів та інших доходів державного і місцевих бюджетів, сформовані за стандартом IBAN. З 01.10.2019 по 31.10.2019 встановлено перехідний період. З 01.11.2019 рахунки за стандартом IBAN діятимуть на постійній основі.

Для забезпечення правильності та своєчасності сплати платниками податків, платежів до державного та місцевих бюджетів надаємо реквізити рахунків застандартом IBAN.

Перелік рахунків в елктронному вигляді.

 

 

 

 

 

Управління Державної казначейської служби України у Покровському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської  області в зв’язку з великою кількістю надходжень податків, зборів та інших доходів на закриті рахунки, ще раз звертає увагу всіх платників податків, що в зв’язку  з запровадженням централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів з 02.07.2018р. для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відкриті нові рахунки на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Номери рахунків розміщені на офіційних сайтах:

- Державної казначейської служби України  www.treasury.gov.ua

- Державної фіскальної служби України    sfs.gov.ua

(29.10.2018)


 

 

 

 

 

 

 З 2015 року Державна Казначейська служба України починає практичне впровадження новітньої технології з системи дистанційного обслуговування (СДО) для своїх клієнтів.

Метою системи є спрощення та оптимізації взаємодії розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів з органами Державної казначейської служби України, впровадження електронного формату обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.

До ключових моментів роботи з СДО належить:

- подача усіх документів здійснюється через систему Клієнт Казначейства — Казначейство, що прискорює обробку інформації, тим самим скоротиться час на казначейське обслуговування бюджетів.

- клієнти отримають можливість в режимі реального часу відстежувати стан своїх рахунків.

- досягається значний економічний ефект завдяки суттєвій економії часу, зменшенню витрат на розхідні матеріали для друку та транспортування

- забезпечення повного циклу обслуговування розпорядників бюджетних коштів всіх рівнів та ін. 

На поточний час, - бюджетні організації Жовтневого району вже починають поступове освоєння ПТК Клієнт Казначейства – Казначейство. 


 

 

 

 

 

 

 Касове виконання бюджетів за 2015 рік.

 За результатами завершення бюджетного 2015 року Управління Державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Кривого Рогу надає інформацію щодо виконання державного та місцевих бюджетів в частині видатків бюджету.

 Касові видатки установ Жовтневого району, які обслуговуються з Держаного бюджету, склали 189 868 243,32 грн., з них за захищеними видатками:

- оплата праці працівників бюджетних установ -26157144,44 грн;

- нарахування на заробітну плату – 8856166,89 грн;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів -1914180,00 грн;

- забезпечення продуктами харчування -1433700,00 грн;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв -4367195,00 грн.;

- підготовка кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації –

66043902,17 грн;

- поточні трансферти населенню -10824980,21 грн.

- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки – 107499,61 грн.

 Касові видатки установ місцевого бюджету Жовтневого району склали 687 421 732,68 грн., з них за захищеними видатками:

- оплата праці працівників бюджетних установ -247183688,63 грн;

- нарахування на заробітну плату – 89627701,65 грн;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів – 7491782,63 грн;

- забезпечення продуктами харчування – 27952361,99 грн;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 70495048,03 грн.;

- поточні трансферти населенню – 166205924,59 грн.  

- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки – 1822623,25 грн.

 (26.01.2016)


 

 

 

 

 

 

 

 

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ГОЛОВИ КАЗНАЧЕЙСТВА

29 жовтня 2015 року під час робочого візиту до Дніпропетровщини,  відбулася зустріч Голови Державної казначейської служби України Слюз Тетяни Ярославівни з колективом УДКСУ у Жовтневому районі м. Кривого Рогу.

Робочій візит голови розпочався нарадою з працівниками управління за участю начальника Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській Фліссака Ігоря Ярославовича. На нараді було обговорено низку важливих та актуальних питань, які виникають в повсякденній роботі казначеїв. Активно обговорювались переваги нової системи дистанційного обслуговування клієнтів «Клієнт Казначейства - Казначейство», що ознаменувала собою новий підхід до звичних операцій, відтепер казначейська робота відбуватиметься виключно в реальному часі. Голова Казначейства детально зупинилася на актуальності використання усіма учасниками бюджетного процесу програмного продукту «Клієнт Казначейства – Казначейство», підкреслила на очевидних перевагах нововведення: зменшення витрат на відрядження; оптимізація друку документів; поліпшення та прискорення руху інформації в системі. Також  Голова Казначейства  зробила акцент на пріоритетних напрямах вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів та фінансової дисципліни в бюджетному секторі, на виконанні Державного бюджету України на 2015 рік. Особливу увагу приділила змінам до діючого бюджетного законодавства, чіткому забезпеченню виконання Закону України від 11.02.2015 № 183-VIII «Про відкритість використання публічних коштів».  

Голова Казначейства надала змістовні  відповіді щодо конкретних проблемних питань і акцентувала на готовності й надалі вирішувати проблемні ситуації.

Також під час свого виступу Тетяна Ярославівна висвітлила досягнення казначейської системи за останній період часу; шляхи оптимізації нормативно-правових актів, що регламентують казначейське обслуговування. Наголошувала на колективній роботі по удосконаленню діючого законодавства та висловлювала слова підтримки казначейській спільноті.

Зустріч пройшла у теплій, дружній обстановці с порозумінням поставлених задач. Наприкінці учасники наради щиро подякували Тетяні Ярославівні та зазначили практичну користь таких робочих зустрічей, що сприяють встановити живий діалог та оптимізувати роботу казначейської служби. 

(05.11.2015)


 

 

 

 

 

Управління Державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Кривого Рогу (далі управління Казначейства) є територіальним органом Державної казначейської служби України.

У своїй діяльності управління Казначейства керується Конституцією України, Бюджетним Кодексом, законами України, іншими нормативно-правовими актами та Положенням про управління Державної казначейської служби у Жовтневому районі м. Кривого Рогу.

Основним завданням управління Казначейства є реалізація державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів. Управління Казначейства здійснює через систему електронних платежів Національного банку України розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів, операцій з коштами бюджетів.

Станом на 01 жовтня 2015 року управління Казначейства обслуговує 38 розпорядників, 7 одержувачів бюджетних коштів, з них:

 11 установ, які фінансуються з державного бюджету

 • Український науково-дослідний інститут промислової медицини;
 • Криворізький факультет Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;
 • Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет ім.. Вадима Гетьмана»;
 • Навчально-консультаційний центр Національного транспортного університету;
 • Криворізький факультет державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет»;
 • Гірничий коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»;
 • Гірничо-електромеханічний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»;
 • Автотранспортний коледж Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет»;
 • Донецький юридичний інститут МВС України;
 • Криворізька північна об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Дніпропетровській області;
 • Управління Державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Кривого Рогу. 

 27 установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Установи обласного бюджету:

 • Комунальний заклад освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»;
 • Комунальний заклад освіти "Криворізький спеціальний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр № 1 ДОР";
 • Комунальний заклад освіти "Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Натхнення" ДОР";
 • Комунальний заклад освіти "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Сузір'я" ДОР";
 • Комунальний заклад освіти "Криворізький багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" ДОР";
 • Державний навчальний заклад"Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі";
 • Державний професійно - технічний навчальний заклад "Криворізький навчально - виробничий центр";
 • Криворізький професійний гірничотехнологічний ліцей
 • Державний професійно-технічний навчальний заклад "Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей";
 • Комунальний заклад"Криворізький психоневрологічний диспансер ДОР";
 • Комунальний заклад "Криворізький спеціалізований будинок дитини" ДОР".

Установи міського бюджету:

 • Комунальний заклад "Криворізька міська лікарня №9"ДОР";
 • Комунальний заклад "Криворізька міська лікарня №16"ДОР";
 • Комунальний заклад "Криворізька міська стоматологічна поліклініка №3"ДОР";
 • Комунальний заклад "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" ДОР";
 • Комунальна установа "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Криворізької міської ради;
 • Комунальна установа "Центр первинної медико-санітарної допомоги №3" Криворізької міської ради;
 • Відділ освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради;
 • Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №2";
 • Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №8";
 • Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №14";
 • Комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1" Криворізької міської ради;

>Установи районного бюджету

 • Виконавчий комітет Жовтневої районної у місті ради;
 • Управління праці та соціального захисту населення виконкому Жовтневої районної у місті ради;
 • Комунальна установа"Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі";
 • Комунальна установа " Будинок нічного перебування";
 • Жовтнева районна у місті Кривому Розі виборча комісія Дніпропетровської області.

Одержувачі коштів 7 установ:

 • Комунальне підприємство "Криворізький міський театр музично-пластичних мистецтв "Академія руху";
 • ПНЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Гірник» ДОО ФСТ «Україна» м. Кривий Ріг;
 • ОСББ «Заріччя 69»;
 • ОСББ «Церєус»;
 • ОСББ «Церєус 2»;
 • ОСББ «Кропивницького, 19»;
 • ОСББ «Ватутіна 43/9».

 

 

 

 

 

Поняття та перелік захищених статей видатків бюджету. Касове виконання видатків по установах Жовтневого району за 9 місяців.

В процесі казначейського виконання державного та місцевих бюджетів УДКСУ у Жовтневому районі м. Кривого Рогу проводить розрахунково-касове обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, що визначено ст..43 Бюджетного кодексу України. Касові видатки проводяться без затримок як за захищеними, так і не захищеними статтями видатків.

Поняття та перелік захищених статей видатків визначені ст. 55 Бюджетного кодексу України:

1. Захищеними видатками бюджету визнаються видатки загального фонду бюджету, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

2. Захищеними видатками бюджету визначаються видатки загального фонду на:

- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- обслуговування державного (місцевого) боргу;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам;

- підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації;

- забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;

- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки;

- роботи та заходи, що здійснюються на виконання Загальнодержавної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, та роботи з посилення бар'єрних функцій зони відчуження;

- компенсацію процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла;

- заходи, пов’язані з обороноздатністю держави, що здійснюються за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету;

- здійснення розвідувальної діяльності;

- оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури;

- оплату енергосервісу;

- виплати за державними деривативами.

За 9 місяців 2015р. касові видатки установ Жовтневого району які обслуговуються з Держаного бюджету склали 117 152 202,57 грн., з них за захищеними видатками:

- оплата праці працівників бюджетних установ -17 670 672,26 грн;

- нарахування на заробітну плату – 5 999 864,47 грн;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів 1 397 589,03 грн;

- забезпечення продуктами харчування 1 150 5289,11 грн;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв2 577 065,81 грн.;

- підготовка кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації –

45 844 713,58 грн;

- поточні трансферти населенню 8 412 939,58 грн.

- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки – 164 908,17 грн.

Касові видатки установ місцевого бюджету Жовтневого району склали 459 460 579,54 грн., з них за захищеними видатками:

- оплата праці працівників бюджетних установ -168 461 826,50 грн;

- нарахування на заробітну плату – 60 974 773,99 грн;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів – 5 047 687,99 грн;

- забезпечення продуктами харчування – 17 967 207,70 грн;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв – 47 395 566,38 грн.;

- поточні трансферти населенню - 110 130 962,04 грн. 

- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки – 73 257,90 грн.

 (26.10.2015)


 

 

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7