Актуально. До відома мешканців району!!!

12.06.2018 Увага! Зміни щодо призначення субсидії з 1 травня 2018 року!

14.12.2017 Інформація для споживачів ТОВ «Екоспецтранс» про коригування тарифів на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів

15.09.2017 Отримання повідомлення про призначення субсидії через НОВА-КОМ

13.09.2017 Увага!!! Працюють мобільні телефони в управлінні праці та соц. захисту населення 

11.09.2017 Зміни до порядку надання субсидій

15.05.2017 Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України про порядок призначення та надання населенню субсидій

01.04.2017 Тарифи для населення району за спожиті комунальні послуги

01.08.2016 Графік роботи абонентського відділу ПАТ«Криворізька теплоцентраль» для споживачів Покровського району 

19.01.2017 Щодо умов призначення субсидії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація для споживачів ТОВ «Екоспецтранс» про коригування тарифів на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів

У зв’язку із суттєвим підвищенням мінімальної заробітної плати та вартості палива, що призвело до збільшення витрат підприємства, з метою забезпечення своєчасного і якісного вивезення побутових відходів, недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ ТОВ «Екоспецтранс» направив до органу уповноваженого встановлювати тарифи – виконкому Криворізької міської ради, розрахунки щодо коригування діючих тарифів на послуги з вивезення (збирання та перевезення) побутових відходів.

 З 1 січня 2018 року відповідно до рішень виконкому міськради № 16 від 12.01.2011 та № 539 від 13.12.2017:

 1) Вартість послуг ТОВ «Екоспецтранс» на 1 людину в місяць становить:

 - для мешканців багатоквартирних будинків: 16,96 грн.;

 - для мешканців приватного сектору: 17,57 грн.;

2) Тарифи ТОВ «Екоспецтранс» за 1 м³ становлять:

- для бюджетних установ разом за збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів – 74,91 грн. (4,56+63,70+6,65);

- для інших споживачів разом за збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів – 89,32 грн. (5,46+76,30+7,56).

Більш детальна інформація про розміри, структуру тарифів та витрати за елементами розміщена на сайті ТОВ "Екоспецтранс": www.ecospectrans.com.ua. 

 

 

 

 

 


 
 

 

 

 

 До уваги мешканців району!

В управлінні праці та соціального захисту населення   на час нестабільної роботи стаціонарних телефонів

працюють два мобільні телефони (0981810107, 0981810117)

для спілкування з мешканцями   району.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 


СУБСИДІЯ  ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ

відповідно до Положення, затвердженого Постановою КМУ від 21 жовтня 1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами від18.08.2017 року

ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ НАДАННЯ СУБСИДІЇ

- Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії.

Передбачено під час здійснення розрахунку субсидії на наступний період враховувати доходи:

у травні за ІІІ – ІV квартали попереднього року,

у жовтні за І – ІІ квартали поточного року.

- Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг.

Субсидія не призначатиметься на наступний період, якщо є наявність двохмісячної заборгованості за житлово-комунальні послуги у сумі понад 340 грн., тобто двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

- Стосовно соціальних норм.

Змінено соціальні норми на газопостачання

Природний газ

Норми що діяли до 18.08.2017

Норми що діють з 18.08.2017 року

-при наявності газової плити

-при наявності газової плити і та газового водонагрівача

7,1 куб. м.

14 куб. м.

5,4 куб. м

10,5 куб. м

- Інші зміни.

Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

Зобов’язано отримувача субсидії інформувати протягом місяця про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Телефони: Громадська приймальня 95 94 52

                    Отримання повідомлень 406 00 80

Начальник управління праці та соціального захисту населення        Л.Корнєєва

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України

З 01 травня 2017 року внесено зміни до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

 Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії та отримання інформації про доходи

 Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи, а не за попередній календарний рік.

 Інформація про доходи отримуватиметься, як і раніше, від ДФС.

Звертаємо увагу, що змінюється період отримання доходів лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу та субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

 Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

 Списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення підприємствами – надавачами послуг.

 Стосовно обрахування доходу для призначення субсидії

 Районним державним адміністраціям, виконавчим органам міських, районних у містах рад або утвореним ними комісіям надано право приймати рішення щодо врахування при призначенні субсидії фактичних розмірів доходів для працездатних громадян, середньомісячний сукупний дохід яких менший прожиткового мінімуму і які не отримують ні один із видів доходу, зазначених у абзаці четвертому пункту 12 Положення. Такі рішення доцільно приймати в першу чергу щодо осіб, які надають соціальні послуги.

 Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

 При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про суму такої заборгованості надаватимуть підприємства-надавачі послуг на запит органу соціального захисту населення . За наявності такої заборгованості субсидія на наступний термін не призначається. Якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений термін може бути продовжений на підставі рішення комісії за наявності поважних причин.

 Стосовно призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування

 У разі реєстрації місця перебування особи субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на термін, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням громадянина після продовження реєстрації місця перебування.

 Щодо повернення залишків невикористаних субсидій

Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону надавачами послуг сум невикористаних субсидій на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним одержувачем.

 Стосовно термінів опалювального періоду для індивідуального опалення

 Передбачено розраховувати розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств , які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, з урахуванням тривалості опалювального періоду з 16 жовтня по 15 квітня включно без подальшого перерахунку.

 Зміни до соціальних нормативів

 Постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 « Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині встановлення соціальної норми житла для господарств, що складаються з однієї-двох осіб у розмірі 75 кв. м на домогосподарство. При цьому комісії матимуть право, як і раніше, призначати субсидію на понаднормову площа.

(15.05.2017)


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ЩОДО УМОВ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

Продаж квартири чи будинку не входить в перелік критеріїв, які позбавляють права на отримання субсидії. Більше того, про факт продажу квартири громадяни не зобов’язані інформувати органи соціального захисту.

Водночас звертаємо увагу, що дохід від продажу квартири має бути задекларований у наступному році. Він буде враховуватися при розрахунку розміру субсидії на наступний період, скажімо у 2017-2018 роках.

Якщо родина здійснила покупку, що перевищує 50 тис. грн. на момент отримання субсидії, безповоротну державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати. Підтвердження цьому є діючий нормативно-правовий акт. Факт такої купівлі впливає на право на призначення субсидії на  наступний термін.

На оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

Також звертаємо увагу, що наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Якщо сім’я придбала квартиру у кредит, то при визначенні її права на субсидію враховується сума першого внеску. Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Винятком також є і медичні послуги. Якщо людина оплатила операцію і сума перевищує 50 тис. грн., – це не позбавляє її права на субсидію.

Субсидія не призначається у випадку, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні членів сім’ї протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, будівельних матеріалів або одноразово оплатив послуги з будівництва, ремонту квартири чи будинку, автомобіля на суму, яка перевищує 50 тис. гривень. Однак і тут є виключення. Держава готова йти назустріч тим сім’ям, які реально потребують допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг.

(19.01.2017)
 

 

 

 

 

 

1 2 3 4 5

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

1 3 4 5