Липень 2015

21.07.2015

УВАГА!

На оприлюднення виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження, пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управліннями виконкому міської ради: благоустрою та житлової політики та розвитку підприємництва (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб. 552, тел. 440-02-38, 74-81-14, каб. 510, тел. 74-39-72, електронну адресу: u.jkg@kryvyirih.dp.ua, ispolkomkr@ukrpost.ua. А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Тернівської, Жовтневої, Саксаганської, Довгинцівської, Дзержинської, Центрально-Міської, Інгулецької: trn_vk1@ukrpost.ua, dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua, srvk@srvk.gov.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

- виконкомів районних у місті рад Тернівської, Жовтневої, Саксаганської, Довгинцівської, Дзержинської, Центрально-Міської, Інгулецької www.trnvk.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.dzr.dp.ua, www.srvk.gov.uawww.zhrrkrog.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua, www.ing-org.dp.ua.

 

Проект рішення міської ради "Про затвердження Правил благоустрою в місті Кривому Розі" та аналіз його регуляторного впливу. 

 

 

 

21.07.2015

У В А Г А ! 

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовища. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця розробником та  управлінням розвитку підприємництва виконкому міськради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб. №246, тел. 493-04-14, 74-16-30, 74-54-53), на електронні адреси виконкому міської ради www.kryvyirih.dp.ua; e-mail: radakr@ukrpost.uamvk99@ukrpost.ua  і виконкомів Дзержинської (www.dzr.dp.ua), Довгинцівської (www.dlgr.ho.ua), Жовтневої (www.zhrrkrog.dp.uа), Інгулецької (http://ing-org.dp.ua), Саксаганської (http://srvk.org.ua), Центрально-Міської (http://vykonkom-tsmkr.gov.ua), Тернівської (www.trnvk.dp.ua) районних у місті рад в мережі Інтернет

 

Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про порядок оформлення оренди об’єктів комунальної власності міста"