Квітень 2015

30.04.2015

УВАГА!

На оприлюднення виноситься (після проведення публічних слухань, отримання пропозицій, проведення управліннями виконкому міської ради додаткових консультацій з Державною регуляторною службою України, якою було запропоновано деталізувати норму рішення в частині ставок податку) доопрацьований проект рішення міської ради «Про встановлення  ставок  податку  на нерухоме  майно, відмінне  від  земельної  ділянки, у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Попередню редакцію проекту рішення міської ради було оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 31.03.2015 №24. Зауваження, пропозиції будуть прийма-тись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управліннями виконкому міської ради: фінансовим, економіки та розвитку підприємництва  (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 219, тел. 74-57-54, каб. 222,  тел. 74-73-32, каб. 510, тел. 74-39-72, електронні адреси: 05finupr@ukrpost.ua), u.economy@kryvyirih.dp.ua,  ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.ua,, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ міської ради «Про встановлення  ставок  податку  на нерухоме  майно, відмінне  від  земельної  ділянки, у місті Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу.