Березень 2015

04.03.2015

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту - управлінням земельних ресурсів (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 216, тел. 74-24-33, електронна адреса: v.ground@kryvyirih.dp.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А такожна електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської:dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.ua,, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua . 

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Кривого Рогу»

 

 

 

 04.03.2015

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – фінансовим управлінням (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Радянська, 1, каб. 219, тел. 74-37-54, електронна адреса: 05finupr@ukrpost.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб. 510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.netsrvk@srvk.gov.ua,, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва міста Кривого Рогу"

 

 

31.03.2015

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про встановлення  ставок  податку  на нерухоме  майно, відмінне  від  земельної  ділянки, у місті Кривому Розі»  та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробниками проекту (управліннями фінансовим, економіки та розвитку підприємництва  (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів, 36б, каб. 219, тел. 74-57-54, каб. 222, тел. 74-73-32, каб. 510, тел. 74-39-72, електронні адреси: 05finupr@ukrpost.ua), u.economy@kryvyirih.dp.ua,  ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.net,  srvk@srvk.gov.ua,, trn_vk1@ukrpost.uacg-ispolkom-zag@mg.dp.uaКрім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua

виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті Кривому Розі" та аналіз його регуляторного впливу