Листопад 2014

04.11.2014

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» та його територіальні підрозділи " та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – відділом дозвільно-погоджувальних процедур (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1,  каб.150, тел. 92-25-94, електронна адреса:viza@ukrpost.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netsaks1242@ukrpost.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

 

Проект рішення "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг "Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу" та його територіальні підрозділи"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Криворізької міської ради "Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг "Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу" та його територіальні підрозділи"

 

04.11.2014

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради « Про затвердження Положення про  Центр  надання адміністративних  послуг  «Муніципальний  центр послуг м. Кривого Рогу» та його територіальні підрозділи» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – відділом дозвільно-погоджувальних процедур (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1,  каб.150, тел. 92-25-94, електронна адреса:viza@ukrpost.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.uaing.zagal104@ukr.netsaks1242@ukrpost.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

Проект рішення "Про затвердження Положення про Центр  надання адміністративних послуг  "Муніципальний  центр послуг м. Кривого Рогу" та його територіальні підрозділи"

 

 

04.11.2014

 

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг «Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу» та його територіальних підрозділів»та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін розробником проекту – відділом дозвільно-погоджувальних процедур (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, каб.150, тел. 92-25-94, електроннаадреса:viza@ukrpost.ua) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua). А такожна електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської:dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net, saks1242@ukrpost.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua. Крім того, з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua.

  

Проект рішення "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг "Муніципальний центр послуг м. Кривого Рогу" та його територіальних підрозділів"