2022 рік

 

Про відстеження результативності регуляторного акта

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з 06.01.2022 року у місячний термін відповідальним (управлінням транспорту та телекомунікацій виконкому Криворізької міської ради) за підготовку проєкту регуляторного акта - рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» здійснюються заходи з базового відстеження його результативності за показниками:

-   розмір надходжень до державного та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов'язаних з дією акта;

-   кількість суб'єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія акта;

-   розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акта: ознайомлення з вимогами регуляторного акта;

-   рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

-   кількість звернень громадян до органів місцевого самоврядування з питання недотримання автоперевізниками тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами  загального користування;

-   кількість звернень суб’єктів господарювання - перевізників до органів місцевого самоврядування, у зв’язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізника, у тому числі в разі зміни вартості палива більш ніж на 10%.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 06.01.2022 в місячний термін:

-   управлінням транспорту та телекомунікаційвиконкому Криворізької міської ради(поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб. 365, тел. (0564) 92-02-75, електронна адреса: vtiz@kr.gov.ua);

-   управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради(поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.(056) 493-08-71, електронна адреса:urp@kr.gov.ua).

а такожна електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.uaі виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської:dzr_vk@ukr.net,dlgr@dlgr.gov.ua, vk@pokrovkr.gov.ua,ing.zagal104@ing-org.gov.ua, srvk@srvk.gov.ua,trnvk@trnk.gov.ua,cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua

Додатково буде проведено громадські слухання з метою обговорення проєкту рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу; оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта.

Дата, місце та час його проведення:01.02.2022, о 15.00,урежимі відеоконференції з використаннямсервісу Zoom (приєднатися до відеоконференції можна за посиланнямhttps://zoom.us/j/98381815170?pwd=ZUhCQ2ZuTEtFcFRTR0tpN2dNZU82QT09, ідентифікатор конференції: 983 8181 5170, код доступу: HPs6r6).

Тема громадських слухань:обговорення проєкту рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування» та аналізу його регуляторного впливу; оцінки стану суспільних відносин, на врегулювання яких спрямована дія акта.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань:на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернетhttps://kr.gov.ua(підрозділ «Регуляторна політика» підрозділ «Обговорення проєктів регуляторних актів»)з 06.01.2022.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному вебсайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету, у міській газеті «Червоний гірник».

Додаткову інформацію можна отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101, каб. 512, 513, тел. 92 25 89).

 

 

(06.01.2022)