Допомога військовослужбовцям

Мешканці Жовтневого району  вже не раз демонстрували свою громадянську позицію та вміння до самоорганізації. Спільними зусиллями громада Жовтневого району неоднаразово допомагала  нашим захисникам на Сході країни.

За словами керуючого справами виконкому районної у місті ради Потапенко А.І. – «Віднедавна ми почали працювати з військовослужбовцями артилерійської бригадної групи 17 танкової бригади, які несуть службу в зоні АТО, напряму. Ми постійно з ними на телефоні. Якщо бачимо, що вже зібрали певну суму коштів, телефонуємо їм і цікавимось, у чому вони відчувають гостру потребу. Вони кажуть, а ми відповідно чітко орієнтуємось, що саме їм треба»

Приміром, на початку тижня було отримано інформацію про те, що в наших військових відчувається дефіцит у засобах особистої гігієни, лікарняних засобах, предмети одягу. Не зайвою був би і бак для води, а також господарчій інвентар - сокири, цвяхи та інші.

Тож оперативно зібравши необхідну суму – 17,5 тис. грн. речі було придбано. До акції долучилися установи району – ДП «Український науково – дослідний інститут промислової медицини», КЗ «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» ДОР, виконком районної у місті ради , управління праці та соціального захисту населення виконкому районної у місті ради, «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Жовтневому районі», працівники виконкому,  ТОВ «Белаз – сервіс СП», підприємці району: Крачковський В.В., Ольховий І.Є., Хільченко А.В., Лебухов Г.В., та інші які зібрали необхідні продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни та взуття для військових - берци.  19.08.2014 завдяки ТОВ «Белаз – Сервіс СП» гуманітарний вантаж на чолі з головою районної у місті ради Коритніком В.В. був відправлений. Маємо надію, що вже за кілька днів наші захисники отримають все необхідне.

Крім того мешканці району постійно надають допомогу переселенцям зі східних  областей України та Криму.

Виконком Жовтневої районної у місті ради дякує всім небайдужим громадянам за всебічну допомогу військовослужбовцям, які приймають участь в бойових діях АТО, захищаючи Україну та переселенцям зі сходу України та Криму.