Громадський бюджет 2022

 

 

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ЗАПИТАННЯ:

1.     Подачу проєктів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2022» вже завершено. Розкажіть про результати першого етапу конкурсу.

Для участі у конкурсі «Громадський бюджет-2022» мешканцями міста подано 164 проєкти на суму 99 385 839,00 грн.

На засіданні ради з проведення конкурсу, що відбулося у приміщенні міськвиконкому 08.09.2021, були прийняті наступні рішення:

- 157 проєктів передати на розгляд потенційним головним розпорядникам коштів для надання погоджень про можливість реалізації проєктів (у разі їх перемоги) та експертним комісіям. Такі проєкти в електронній системі «Громадський проєкт» наразі мають статус «НА РОЗГЛЯДІ» ;

- 7 проєктів відхилені від подальшої участі, як такі, що не відповідають умовам конкурсу та суперечать вимогам Положення про порядок його проведення. Такі проєкти в електронній системі «Громадський проєкт» мають статус «ВІДХИЛЕНІ ОСТАТОЧНО».

2. Я автор проєкту. Як мені дізнатися мій проєкт розглядається далі чи відхилений від участі у конкурсі?

В електронній системі «Громадський проєкт» на сайті https://gb.kr.gov.ua. Ви можете побачити статуси усіх проєктів.

Якщо Ваш проєкт має статус «НА РОЗГЛЯДІ», це означає, що він розглядається потенційними головними розпорядниками коштів та експертами. 

Якщо Ваш проєкт має статус «ВІДХИЛЕНИЙ ОСТАТОЧНО», це означає, що він відхилений від подальшої участі у конкурсі, як такий що не відповідає його умовам та суперечить вимогам Положення про порядок проведення конкурсу «Громадський бюджет-2022». На Вашу електронну адресу надійшов лист з поясненнями чому ваш проєкт відхилено від подальшої участі у конкурсі.

3. Отримав повідомлення, що мій проєкт має статус «ВІДХИЛЕНО». Що це означає?

Якщо  після 1 жовтня!!!! на вашу електронну пошту надійде повідомлення «Ваш проєкт відхилено», це означає, що експертна комісія виявила невідповідності у вашому проєкті і його необхідно доопрацювати.

Усі зауваження будуть надіслані Вам електронною поштою, яка вказана у особистому кабінеті користувача, із зазначенням термінів їх усунення.

4. Після того як експерти перевірять проєкти чи зможу я, як автор, виправити виявлені помилки і скільки у мене є на це часу?

Якщо Ваш проєкт отримав статус «ВІДХИЛЕНО», то ви маєтимете 7 календарних днів на виправлення виявлених недоліків.

Після доопрацювання конкурсної пропозиції експерти повторно розглядають Ваш проєкт.

5. Якщо мені буде потрібна консультація щодо умов проведення конкурсу «Громадський бюджет-2022», куди і до кого звертатися?

Координатором проведення конкурсу є управління економіки виконкому Криворізької міської ради (пл. Молодіжна, 1, каб. 540).

Консультації надаються у робочі дні з 08.00 год до 16.30 (перерва з 12.30 до 13.00) за телефоном (056) 493-04-24, (0564) 92-03-38.

 

 

Запитай про «ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2022» у модератора

Шановні мешканці міста!

Якщо, давно мрієте реалізувати власний проєкт для покращення рідного міста!

Якщо маєте за мету облаштувати культурний або спортивний простір, організувати інноваційний захід!

Якщо вважаєте, що Кривому Рогу не вистачає  молодіжних фестивалів та спортивних змагань!

Якщо маєте власну нову та цікаву ідею!

Тоді вам до нас!

Раді повідомити, що в кожному районі міста визначено консультантів — модераторів конкурсу «Громадський бюджет-2022», які допоможуть у підготовці проєктних заявок, нададуть відповіді та роз’яснення з питань порядку та правил участі у цьогорічному конкурсі.

Тож, не зволікайте, прийом проєктів для участі у конкурсі вже розпочався та триватиме до 05.09.2021.

Долучайтеся до спільноти «Громадський бюджет - Кривий Ріг» та слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

Фейсбук  https://www.facebook.com/publicbudgetKR/notifications/ 

Інстаграм https://www.instagram.com/gb.kr.gov.ua/ 

Телеграмм https://t.me/gb_kr_city

Довідки та консультації за телефоном (056) 493-04-24.

Довідково:

Для участі у конкурсі проєкти подаються тільки в електронному вигляді на сайті «Громадський проєкт» https://gb.kr.gov.ua/

Скасовано попередній збір підписів, які необхідно було зібрати автору на підтримку проєкту перед його подачею, а також необхідність попереднього погодження проєкту головним розпорядником коштів.

 

03 серпня 2021

Повідомлення про початок конкурсу Громадський бюджет

 

 

 

21 липня 2021 року на засіданні виконкому Криворізької міської ради ухвалено рішення про проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет-2022», яким затверджене Положення про порядок його проведення.

 Положення про порядок проведення конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2022 році, зазнало певних позитивних трансформацій.

За ініціативи міського голови Костянтина Павлова, враховуючи результати та досвід проведення минулорічних конкурсів, а також пропозиції, які надійшли від громадськості, учасників конкурсів та структурних підрозділів виконкому міськради, виконком Криворізької міської ради ухвалив вищезазначене рішення, яким введено додаткові групи «Спорт», «Культурно-розважальні інновації», «Безпека криворіжців», а «Муніципальні проєкти» трансформовано у напрямок «Благоустрій мікрорайонів». При цьому збережено напрямки для втілення нових освітніх, молодіжних та соціальних ініціатив.

Прийом конкурсних пропозицій починається з дати оголошення конкурсу 26 липня 2021 року, термін закінчення прийому конкурсних пропозицій спливає 05 вересня 2021 року о 23:59.

На численні прохання громади, з урахуванням карантинних вимог в зв’язку з пандемією, для спрощення участі мешканців міста у конкурсі цього року проєкти будуть подаватися тільки в електронному вигляді на сайті «Громадський проєкт» (https://gb.kr.gov.ua/). При цьому автору проєкту необхідно буде заповнити усі обов’язкові поля та скласти бюджет проєкту. Паперовий варіант конкурсної заявки подавати вже не потрібно.

Скасовано попередній збір підписів, які необхідно було зібрати автору на підтримку проєкту перед його подачею, а також необхідність попереднього погодження проєкту головним розпорядником коштів. Відтепер усі погодження будуть надаватися потенційними головними розпорядниками та балансоутримувачами (за необхідності) на етапі проведення експерти проєкту, що значно полегшує та спрощує автору процедуру подачі проєкту.

 Голосування за проєкти буде проводитися онлайн на платформі «Громадський проєкт» упродовж 14 календарних днів, письмове голосування буде проводитися за графіком в усіх районах міста тільки для внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та мешкають у Кривому Розі.

 Фонд конкурсу «Громадський бюджет-2022» не змінився та складає близько 30,0 млн грн.

 З метою якісної підготовки конкурсних пропозицій для громадськості планується проведення кількох тренінгів. Про час та місце проведення буде повідомлено додатково.

Долучайтеся до спільноти «Громадський бюджет - Кривий Ріг» та слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:

Довідки та консультації за телефонами:

  • управління економіки виконкому Криворізької міської ради   (056) 493-04-24;
  • головний спеціаліст відділу відділ економіки та промисловості виконкому Покровської районної в місті ради Антоніна Васильчук 067-631-01-00.

Чекаємо на ваші ідеї покращення рідного міста!