Квітень 2014

08.04.2014

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради "Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Кривбас" та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін за адресою: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, розробником - управлінням  економіки виконкому міської ради (каб. №№ 222, 424, тел. 74-73-32, 92-13-69) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (каб. 513, тел. 74-70-63), на електронні адреси виконкому міської ради: radakr@ukrpost.ua, u.economy@kryvyirih.dp.ua та виконкомів районних у місті рад (Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua,  zhv_vk@ukrpost.ua,  ing.zagall04@ukr.net,  srvk@srvk.gov.ua,  trn_vkl@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua) в мережі Інтернет.

 

Проект рішення міської ради "Про організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку "Кривбас" та аналіз його регуляторного впливу