Березень 2014

14.03.2014

Відповідно до Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» на публічне ознайомлення виноситься  рішення виконкому міської ради від 12.03.2014 № 84, що наводиться нижче.

Рішення виконкому міської ради від 12.03.2014 № 84 та ЗВІТ про повторне відстеження результативності дії регуляторного акта – рішення виконкому міської ради від 09.01.2013 №25 «Про проведення конкурсу з організації та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування в м. Кривому Розі»

 

06.03.2014

УВАГА !

На публічне  обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – доопрацьований проект рішення виконкому міської ради «Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту» та аналіз  його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та  бізнес-середовища. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів  господарювання, їх об'єднань, наукових установ, консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики у місячний термін за адресою: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська, 1 розробником проекту рішення та управлінням розвитку підприємництва (каб.505, тел.74-12-03), на електронні адреси виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua, відділу транспорту і зв’язку vtiz@i.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської, Довгинцівської dzr_vk@ukrpost.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing-vk@ctvnet.dp.ua, saks_1242@ukrpost.ua, trnvk@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua, dlg vk@riad.com.ua  в мережі Інтернет.

 

Проект рішення виконкому міської ради "Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспортy" 

Додаток "Міська маршрутна мережа пасажирського автомобільного транспорту"

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконкому міської ради "Про затвердження міської маршрутної мережі пасажирського транспорту"

 

 

25.03.2014

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про затвердження Положень про конкурсний відбір суб’єктів господарювання для надання послуг  з окремих видів господарської діяльності» та аналіз його регуляторного впливу *. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця за адресою: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Радянська,1, розробником - управлінням  комунальної  власності  міста виконкому міської ради (каб. №№ 244, 245, тел. 74-71-92, 74-38-40) та управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (каб. 513, тел. 74-70-63), на електронні адреси виконкому міської ради: radakr@ukrpost.ua, ukvm.krrih@pochta.ru та виконкомів районних у місті рад (Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.dzr.dp.ua,  www.dlgr.gov.ua,  www.zhrrkrog.dp.ua,  www.ing-org.dp.ua,  www.srvk.gov.ua,  www. trnvk.dp.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua) в мережі Інтернет.

Проект рішення "Про затвердження Положень про конкурсний відбір суб’єктів господарювання для надання послуг окремих видів господарської діяльності"