Грудень 2019

17.12.2019

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься

проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 17.12.2019 в місячний термін інспекцією з благоустрою виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30, каб. 116,  тел. (0564) 92-00-44, електронна адреса: inspblag@ukr.net);

управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел. (0564)74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центра-льно-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.uavk@pokrovkr.gov.ua

ing.zagal104@ing-org.gov.uasrvk@srvk.gov.uatrnvk@trnvk.gov.uacg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Обговорення проектів регуляторних актів», підрозділу «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua,    www.dlgr.gov.ua,    www.pokrovkr.gov.ua,   

www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua,  www.vykonkom...

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ 

про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконкому Криворізької міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу

Діючий Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті був прийнятий рішенням міської ради № 1995 від 28 листопада 2007 року. Станом на сьогоднішній день, діюче законодавство в сфері регулювання зовнішньої реклами зазнало істотних змін. Зокрема суттєво змінились Типові правила розміщення зовнішньої реклами, затверджені поставною Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. № 2067 на підставі змін від 16.12.2015, 22.06.2016, 25.08.2016, 22.03.2017. Змін також зазнали Закони України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про рекламу». Розміщення всіх змінених норм та вимог в різних документах, необхідність відстеження та аналізу кожного окремого законодавчого ату, створює некомфортні умови для суб’єктів господарювання. Не маючи вимог до рекламних засобів та механізмів впливу, регулювання та контролю якості та кількості розміщених рекламних засобів, таких як комплексна схема, орган місцевого самоврядування позбавлений можливості дієво та ефективно відстоювати інтереси територіальної громади, гарантувати безпечні умови проживання для її членів. У зв’язку з чим, з метою удосконалення правового регулювання процесу розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі, є необхідність ухвалення нового регуляторного акту.

Проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів у зв’язку з тим, що відповідно до ст. 16  Закону України «Про рекламу», розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад, в порядку, встановленому цими органами. 

Проєкт регуляторного акта підготовлений інспекцією з благоустрою виконкому Криворізької міської ради. Аналіз регуляторного впливу підготовлено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308, зі змінами.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу розміщені 17.12.2019 в міській газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках  в мережі Інтернет:

 - Криворізької міської ради та її виконавчого комітету у підрозділі «Обговорення проектів регуляторних актів», підрозділу «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» http://kr.gov.ua;

 - виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

Цілі прийняття проекту: удосконалення правового регулювання процесу розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі (проект включено до плану діяльності виконкому міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік (рішення виконкому міської ради від 12.12.2018 №549, зі змінами).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 17.12.2019 в місячний термін:

- інспекцією з благоустрою виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30, каб. 116,  тел. (0564) 92-00-44, електронна адреса: inspblag@ukr.net);

-  управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua).

А також на електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.ua  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покров-ської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ing-org.gov.ua, srvk@srvk.gov.ua, trnvk@trnvk.gov.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.  Зі змістом зведеної таблиці пропозицій і зауважень можливо буде ознайомитися на офіційній сторінці  виконкому Криворізької міської ради в мережі Інтернет. 

Додатково буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення виконкому міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу. 

Дата, місце та час його проведення: 24.12.2019, о 15.00, каб. 139 приміщення виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1).

 Тема громадських слухань:  обговорення проекту рішення виконкому міської ради «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Кривому Розі» та аналізу його регуляторного впливу. 

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони:

- інспекція з благоустрою виконкому Криворізької міської ради (начальник - Ставецька Юлія Василівна) адреса: 50101, м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, 30, каб. 116,  тел. (0564) 92-00-44, електронна адреса: inspblag@ukr.net.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: з 17.12.2019 на офіційній веб-сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет  www.kr.gov.ua  (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна База Þ «Обговорення проектів регуляторних актів») та Криворізькій міській газеті «Червоний гірник» від 17.12.2019.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.».