Січень 2017

26.01.2017

Увага!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про Порядок відшкодування відсотків за кредитами суб’єктам малого й середнього бізнесу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 26.01.2017 в місячний термін управліннями розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел. (0564)74-39-72, електронна адреса:  urp@kr.gov.ua ), економіки  виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб. 222, тел. (0564)74-73-32, e.energy@kryvirih.dp.ua, u.economy@kryvirih.dp.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.uazhv_vk@ukr.net,  ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn-vk1@i.uacg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.

З вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;

- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.

 

Проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про Порядок відшкодування відсотків за кредитами суб’єктам малого й середнього бізнесу» та аналіз його регуляторного впливу.