Інформація

 

 

19.04.2021 День довкілля 2021

Оформлення (подовження)  посвідчень батьків багатодітноїсім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

01.01.2021Звіт про роботу комітету у справах сім’ї і молоді за 2020 рік


09.07.2020  Звіт комітету у справах сім'ї і молоді виконкому районної в місті ради за 2019 рік 

09.07.2020  Про надання матеріальної допомоги баготодітним сім'ям міста

21.10.2019  Пільги для багатодітних сімей

02.10.2019  Список вищих навчальних закладів I – IІ рівня акредитації та професійних-технічних навчальних закладів

 

 

День довкілля 2021

Щороку в квітні відзначається день довкілля в Україні та всесвітній день Землі. Виконкомом Покровської районної в місті ради організовано роботу по проведенню місячника з благоустрою, упорядкування та озеленення території району.

У рамках заходів до Дня довкілля  учнівська та студентська молодь професійно-технічних навчальних закладів та коледжів Покровського району прийняла участь в акції «Посади дерево – збережи планету», викладачі спільно зі студентами висадили 80 саджанців дерев (берези, клени, смереки), 85 кущів самшиту, 120 кущів роз.

Активна молодь Криворізького фахового коледжу економіки та управління ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ДНЗ «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів  будівельної  галузі», ВСП «Гірничий фаховий коледж КНУ» в рамках акція «Я люблю чисте місто» провели природоохоронні заходи у скверах: «ім. Лесі Українки», «Богдана Хмельницького» та сквері по вулиці Миколи Зінчевського, вул. Невська.

ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр» проведено прибирання прилеглої території навчального закладу по вул. Фабричній (обидві сторони) та проїжджої частини, а також прилеглої території до дороги біля колишнього управління фабрики.

«Благоустрій нашого міста розпочинається з нас» під таким гаслом Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей здійснив заходи по покращенню та підтримки території свого закладу та прибрали територію по вул. Елістинській.

13.04.2021 року студенти ВСП «Автотранспортний фаховий коледж КНУ» взяли участь в акції «Обеліск» та провели ряд робіт з упорядкування та облаштування могили воїнів-підпільників.

Щорічно навесні комітетом у справах сім’ї  і молоді  виконкому районної в місті ради разом з КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Покровському районі» організовується акція «Ветеранське подвір’я», це підтримка ветеранів та дітей війни, які за життєвих обставин залишились без сторонньої допомоги. Учні та студенти ПТНЗ та коледжів району  прийняли участь в акції та прибрали  подвір’я 10 учасникам та дітям війни, виконали роботи по копанню городів, обрізці дерев,  прибиранню присадибних ділянок.

Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Доброта врятує світ! Така волонтерська діяльність дає можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними.

Висловлюємо щиру вдячність усім хто конкретними діями стверджує любов до неньки - України та нашої спільної домівки – планети Земля!

Пам’ятаймо, що чисте довкілля – це наше майбутнє!

       

      

(16.04.2021)

 

ПРО НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ БАГАТОДІТНИМ СІМ’ЯМ МІСТА

           Комітет у справах сім’ї і молоді виконкому Покровської районної в місті ради повідомляє, що з метою підтримки багатодітних сімей у місті Кривому Розі, надається матеріальна допомога багатодітним сім’ям міста та багатодітним сім’ям, що складаються з  внутрішньо переміщених осіб, які виїхали з окупованої території та із зони проведення антитерористичної операції на сході України й операції об’єднаних сил у Донецькій і Луганській областях і взяті на облік в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад.

         Матеріальна допомога виплачується коштом міського бюджету.  На кожну дитину нараховується 1 тис. грн. Допомога нараховується лише на дітей, які зареєстровані в Кривому Розі.

         Для отримання матеріальної допомоги необхідно надати до виконкому Покровської районної в місті  ради такі документи:

- особисту заяву на ім’я міського голови (додаток);

- письмову  згоду на збір та обробку персональних даних, необхідних для призначення матеріальної допомоги (додаток);

- повідомлення про те, що допомога виплачується на дітей, які зареєстровані у Кривому Розі (додаток);

- копії паспортів батьків;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від прийняття такого номера);

- копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї;

- копії свідоцтв про народження дітей.

Кожну копію необхідно завірити (згідно з оригіналом, дата, підпис).

                У разі, коли зареєстроване місце проживання батьків різне, надається довідка про те, що батьки  за іншим місцем реєстрації матеріальну допомогу не отримували.

            У разі звернення за матеріальною допомогою внутрішньо переміщеної особи, до пакета документів додається копія довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, видана управлінням праці та соціального захисту населення виконкому районної в місті ради за місцем перебування на обліку.

        

(09.07.2020)​

 

 

 

 

 

 

Пільги для багатодітних сімей

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей» від 19 травня 2009 року суттєво збільшено обсяг і види державного забезпечення багатодітних сімей. З 1 січня 2010 року цей Закон набув чинності, тому викладаємо інформацію про перелік та види цих нововведень, які є важливим кроком для встановлення гідного рівня життя багатодітних сімей в Україні.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства», багатодітна сім’я — сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

Не варто забувати про те, що до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Важливо: Дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям, в яких не менше року проживають відповідно троє або більше дітей, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, надаються також певні пільги, які передбачені для багатодітних сімей.

З 1 квітня 2019 року введений новий вид соціальної допомоги — допомога на дітей багатодітної родини.   Допомога призначається  у розмірі 1700 гривень.

Варто знати: допомога встановлена у фіксованому розмірі, а відповідно при зміні прожиткового мінімуму все рівно залишатиметься на рівні 1700 грн.

Законом України «Про охорону дитинства» встановлені такі пільги для багатодітних сімей ( ч. 3 ст. 13) :

1.50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);

2.50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб. Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв. метр опалюваної площі на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в жилому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю.

3.50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;

4.позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів.

5.пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива надаються багатодітним сім’ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Цим Законом також передбачено пільги дітям з багатодітних сімей, а саме:

- безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

- щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;

- першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;

- безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньорайонних, внутрішньо- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;

- безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (відповідно до ст. 24 цього Закону, фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку дітей з багатодітних сімей здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб та інших джерел);

- діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації за умови, що певний освітньо-кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше.

Крім цього, окремі види пільг передбачені іншими законами, зокрема:

1.Законом України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною»        ( п. 1 ст. 1) передбачено, що матері, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до шестирічного віку, мають право на отримання пенсії за особливі заслуги перед Україною (при цьому враховуються діти, усиновлені в установленому законом порядку) у випадку виходу на пенсію за віком, за інвалідністю, по втраті годувальника та за вислугою років у розмірі від 35 до 40 відсотка прожиткового мінімуму.

2.Кодексом законів про працю України (ст. 182-1) та Законом України «Про відпустки» (ст. 19) встановлено, що жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину; одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів. За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів. Ця відпустка надається понад щорічні відпустки і переноситься на інший період або продовжується у порядку, визначеному Кодексом законів про працю.

3.Відповідно до ч. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги:

- 169.1.1. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, — для будь-якого платника податку;

- 169.1.2. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, — для платника податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, — у розрахунку на кожну таку дитину;

- 169.1.3. у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 цього пункту, — для такого платника податку, який:

а) є одинокою матір’ю (батьком), вдовою (вдівцем) або опікуном, піклувальником — у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років;

б) утримує дитину-інваліда — у розрахунку на кожну таку дитину віком до 18 років.

4.  Законом України «Про житловий фонд соціального призначення» (ст. 11) встановлено право сімей, які мають п’ятьох і більше дітей, та у разі народження у однієї жінки одночасно трьох і більше дітей позачергового отримання квартир або садибних (одноквартирних) жилих будинків із житлового фонду соціального призначення, а також позачергове право отримання житлового приміщення відповідно до ст. 46 Житлового кодексу України.

5. При оплаті електроенергії – незалежно від обсягів споживання електроенергії тарифи не змінюються (постанова Національної комісії регулювання електроенергетики України від 17.03.2011 № 343 «Про зміну тарифів на електричну енергію, що відпускається населенню і населеним пунктам, та затвердження змін до Порядку застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам»).

6. Призначення дострокової пенсії за віком жінкам, які народили та виховали до 6-ти річного віку п’ятеро або більше дітей, але не раніше ніж за 5 років до досягнення пенсійного віку, за наявності не менше 15 років страхового стажу.  За вибором матері або в разі її відсутності, якщо виховання 5 або більше дітей здійснювалося батьком, йому призначається дострокова пенсія за віком, але не раніше ніж за 5 років до досягнення пенсійного віку, за наявності не менше 20 років страхового стажу (Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»).

Посвідчення батьків та дітей багатодітної сім’ї

Посвідчення видаються комітетом у справах сім’ї і молоді виконкому Покровської районної в місті ради одному з батьків за місцем його реєстрації протягом одного місяця після подання таких документів:

1.Довідка щодо місця реєстрації;

2.Копії паспортів батьків (оригінал з собою мати);

3.Копії ідентифікаційних номерів батьків (оригінали з собою);

4.Копія свідоцтва про одруження (розірвання шлюбу);

5.Копії свідоцтв про народження дітей (оригінали з собою);

6.Фотокартки 3*4 по 1 шт (мати, батько, діти від 6 до 18 років);

7.Якщо мати чи батько зареєстровані в різних місцях потрібно буде принести довідку за місцем реєстрації  від комітету у справах сім’ї і молоді,  що сім’я не зареєстрована, як багатодітна та не отримувала посвідчення багатодітної родини;

8.Якщо дитина якій виповнилось 18 років навчається за денною формою навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних або вищих навчальних закладах необхідно принести довідку з місця навчання, але не довше ніж до досягнення нею 23 років.

Довідку за місцем реєстрації  від комітету у справах сім’ї і молоді, що сім’я не отримувала посвідчення багатодітної родини, необхідно принести наступні документи:

1.Оригінали паспортів батьків та їх копії;

2.Оригінали свідоцтв про народження дітей та їх копії;

3.Довідка щодо місця реєстрації.

4.Після подачі цих документів, комітет  у справах сім’ї і молоді виконкому Покровської районної в місті ради видає посвідчення.

5.Строк дії посвідчень визначається окремо для кожної багатодітної сім’ї. Дітям з багатодітної сім’ї посвідчення видаються з шести років. При досягненні дитиною 14-річного віку в посвідчення вклеюється нова фотокартка.

Посвідчення видаються безоплатно!

 

(22.10.2019)

 

 

 

 

Список вищих навчальних закладів I – IІ рівня акредитації та професійних-технічних навчальних закладів

Вищі навчальні заклади I – IІ рівня акредитації

з/п

Назва закладу

Адреса

Керівник закладу

1

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничо-електромеханічний фаховий коледж Криворізького національного університету"

п/в 96

вул. Ватутіна,37 г

068-008-53-76

gemk_knu@i.ua

Мілько

Олександр

Павлович

 

2

Відокремлений структурний підрозділ "Гірничий фаховий коледж Криворізького національного університету"

п/в29

вул. Невська,3   

94-80-75

kgt@pretcher.dp.ua

Посохов

Олександр

Ізотович

 

3

Відокремлений структурний підрозділ  "Автотранспортний фаховий коледж Криворізького національного університету"

п/в63

вул. Едуарда Фукса,26

94-83-23

kattktu@yandex.ua

Дубінецький

Володимир

Володимирович

 

4

 Криворізький фаховий коледж економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ»

ім.  Вадима Гетьмана»

п/в96

вул. Ватутіна,37а

94-74-43,096-710-77-55

ktey_metodkab@mail.ua

Прибилович

Людмила

Анатоліївна

 

 

Професійно-технічні навчальні заклади

з/п

Назва закладу

Адреса

Керівник закладу

1

ДПТНЗ «Криворізький навчально-виробничий центр»

п/в106

вул. Фабрична,5

404-89-02

ptu7.knvc@mail.ru

Легун

Віктор Трохимович

2

ДНЗ «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі»

п/в15

вул. Кропивницького,21а  096-029-27-22

centrkrog14@ukr.net

Яременко

Валерій    Миколайович

 

3

ДПТНЗ «Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей»

п/в31

вул. Синьоводська,10а

097-650-33-75

pty-29@ukr.net

Черевач Ольга Миколаївна

4

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей

п/в15

вул. Елістинська,1

068-253-07-59

kpgtl@ukr.net

Сиротюк

В’ячеслав  Григорович

 

 
 
 
 
 
 
(02.10.2019)
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1   2  16  17  18 19