Інформація про роботу

09.12.2016 У сесійній залі виконкому районної в місті ради відбувся семінар-нарада з                                   головами квартальних комітетів Покровського району

27.07.2016 Проведення позачергового семінару-наради з головами квартальних комітетів                           та активістами району

17.06.2016 Проведення семінару-наради з головами квартальних комітетів району  

04.04.2016 Проведення звітно-виборчих зборів мешканців району

21.03.2016 Проведення семінару-наради з головами квартальних комітетів району

26.02.2016 Проведення звітно-виборчих зборів мешканців району  

18.09.2015 Відбулися позачергові звітно-виборчі збори 

18.09.2015 Проведенно семінар-нараду з головами квартальних комітетів району

14.05.2015 У Жовтневому районі 13 травня відбулися іформаційні зустрічі з мешканцями                            району 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cемінар-нарада з головами квартальних комітетів

09.12.2016 року о 14.00 год. у сесійній залі виконкому районної в місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів Покровського району, який відкрив та провів голова районної у місті ради Коритнік Володимир Васильович. На початку наради він привітав голів квартальних комітетів з Днем місцевого самоврядування, який відмічається в Україні 7 грудня та побажав усім міцного здоров’я, благополуччя та довгоочікуваного, мирного неба над головою. Подякував за активну громадську позицію та роботу, завдяки якій вирішується багато питань з благоустрою, озеленення, соціального захисту населення.

На семінарі-нараді, також, були розглянуті питання щодо оформлення субсидій, про заборгованість населення району за спожиті комунальні послуги та про стан комунального обслуговування сектору індивідуальної забудови доповідали, запрошені на нараду, представники підприємств надавачів послуг КП «Кривбасводоканал, ТОВ «Криворіжелектромонтаж», КП «Криворіжгаз», ТОВ  «Екоспецтранс».

(13.12.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проведення позачергового семінару-наради з головами квартальних комітетів та активістами району

З метою покращення інформованості населення з актуальних питань, за ініціативою виконкому районної у місті ради, 25.07.2016 о 16.00 год. в сесійній залі виконкому районної у місті ради відбувся позачерговий семінар-нарада з головами квартальних комітетів та активістами району.

Запрошені на семінар-нараду спеціалісти управляння праці та соціального захисту населення надали інформацію щодо оформлення субсидій, фахівці з КП «Кривбасводоканал» ознайомили присутніх з механізмом встановлення приладів обліку та рекомендували мешканцям встановити лічильники для обліку використання води.

Також, були розглянуті питання щодо податків на землю, погашення заборгованостей за спожиті послуги та заходи з благоустрою району, підготовку та проведення Дня незалежності України, тощо.

Присутні отримали методичні рекомендації, інформацію та вичерпні відповіді на питання, які їх турбують.

(27.07.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 17 червня 2016 року у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів району під головуванням завідувача відділу житлово-комунального господарства Кордюкова А.В. Перед початком роботи семінару   Почесною грамотою  виконкому районної у місті ради за сумлінну працю, активну участь у громадському житті району, особистий внесок у розвиток району та з нагоди 65-річного ювілею нагороджена Михальчук Л.П., голова квартального комітету № 45. Протягом роботи на семінарі-нараді  були розглянуті актуальні питання, а саме: про події, що відбулися в районі, ознайомлення з роботою відділу реєстрації місця проживання громадян виконкому районної у місті ради, про стан розрахунків мешканців за спожиті енергоносії та надані  комунальні послуги,  про стан розрахунків мешканців за спожиті енергоносії та надані  комунальні послуги, про стан розрахунків мешканців за спожиті енергоносії та надані  комунальні послуги, про актуальні питання пенсійного забезпечення та соціального захисту населення та відповіді керівників підприємств надавачів послуг населенню КП «Кривбасводоканал, КП «Криворіжгаз», на запитання присутніх «Про стан комунального обслуговування сектору індивідуальної забудови». В ході роботи голови ОСН отримали відповідні консультації та роз’яснення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про звітно-виборчі збори мешканців району 

Протягом лютого-березня 2016 року у Жовтневому районі продовжується робота щодо організації та проведення звітно-виборчих зборів квартальних комітетів району.

Так, 01.04.2016 о 16.00 год. біля будинку № 3 по вул. Скрипника  відбулися звітно - виборчі збори мешканців кварталу № 22.

Також, 02.04.2016 о 10.00 год. біля будинку № 10 по вул. Привільній пройшли звітно-виборчі збори мешканців кварталу № 20.

Жителі району уважно проаналізували звіти голів своїх кварталів, роботу комітетів за період 2010-2015 р. р. визнали задовільною та проявили активність і небайдужість у вирішенні питання щодо переобрання квартальних комітетів.

Після проведення зборів були складені протоколи:

- квартальний комітет № 22 був обраний у новому складі (5 чоловік),  голова - П’ясецька Тамара Сергіївна; 

- квартальний комітет № 20 був обраний у новому складі (5 чоловік), голова - Приходько Петро Іванович.

 (04.04.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 березня 2016 року у сесійній залі виконкому Жовтневої районної у місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів району, який відкрив та вів заступник голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів Карий Іван Олександрович.

На семінарі – нараді були розглянуті слідуючи питання:

- про події, що відбулися в районі та про залучення населення району до проведення місячника з благоустрою;

- про стан розрахунків мешканців за спожиті енергоносії та надані комунальні послуги;

- актуальні питання пенсійного забезпечення та соціального захисту населення;  

- про стан комунального обслуговування сектору індивідуальної забудови та інші. 

Головам квартальних комітетів була надана інформація та відповіді на питання щодо поліпшення умов існування громади.

 (21.03.2016)

 

 

 

 

 

 

 

Протягом лютого-березня 2016 року у Жовтневому районі продовжується робота щодо організації та проведення звітно-виборчих зборів квартальних та будинкових комітетів.

Так, 26.02.2016 о 17.00 год. біля будинку № 58 по вул. Свірській  відбулися звітно - виборчі збори мешканців кварталу № 26. 

Жителі мікрорайону проявили активність та небайдужість у вирішенні питання щодо переобрання квартального комітету.

Після проведення зборів був складений протокол:

квартальний комітет № 26 був обраний у новому складі (5 чоловік),  голова - Литвинюк Володимир Іванович.

 (29.02.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18 вересня 2015 року, зв’язку з відмовою голови квартального комітету №18 Саєнко М.В. від виконання свої обов’язків, відбулися позачергові звітно-виборчі збори біля буд. № 60 по вул. Фабриціуса по виборах квартального комітету вул. Фабриціуса, Серьогіна, Гранітна, Фарадея.

Присутні обрали голову та секретаря зборів та оголосили порядок денний. На збори були запрошені: головний спеціаліст організаційного відділу виконкому районної у місті ради Мудра Ж.Г. та провідний спеціаліст організаційного відділу виконкому районної у місті ради Сакун Т.М.

 Звітував про роботу квартального комітету № 18 та запропонував обрати новий склад квартального комітету заступник голови квартального комітету № 18 Бобров Альберт Григорович. Присутні визнали роботу квартального комітету задовільною. 

 Представники кожної з 4-х вулиць кварталу запропонували свого представника до нового складу квартального комітету. Голосуванням був обраний квартальний комітет, у кількості 5 чол. Новим головою квартального комітету № 18 стала  Борзьонок Людмила Євгенівна.  

 

 (18.09.2015)

 

 

 

 

 

 

 

18 вересня 2015 року у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбувся семінар-нарада з головами квартальних комітетів району під головуванням заступника голови районної у місті ради  Костиркіна Р. В.  Перед початком роботи семінару Почесною грамотою  виконкому районної у місті ради за сумлінну працю, активну участь у громадському житті району, особистий внесок у розвиток району та з нагоди 75-річного ювілею нагороджена П’янова О. С., голова квартального комітету № 22.   Також  Дипломами виконкому районної у місті ради  за підсумками районного конкурсу-огляду за кращий благоустрій вулиць у секторі індивідуальної забудови серед органів самоорганізації населення нагороджені: за зайняте І місце – Ковтун Л. І., голова квартального комітету № 13 за благоустрій вулиці Сибірської; за зайняте ІІ місце – Подколзін В. М., голова квартального комітету № 20 за благоустрій провулка Алексєєва; за зайняте ІІІ місце - Мажура Л. І., голова квартального комітету № 35 за благоустрій вулиці Ярошенко..

Протягом роботи на семінарі-нараді  були розглянуті актуальні питання, а саме: про права громадян щодо перевірки персональних даних виборців в Державному реєстр виборців, про соціальний захист населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, оформлення субсидій, про стан розрахунків за спожиті теплоносії опалювального сезону 2014-2015 років, про запобігання надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами на стихійних звалищах та відповіді керівників підприємств надавачів послуг населенню КП «Кривбасводоканал, ТОВ «Криворіжелектромонтаж», КП «Криворіжгаз», ТОВ «Екоспецтранс» на запитання присутніх «Про стан комунального обслуговування сектору індивідуальної забудови». 

В ході роботи голови ОСН отримали відповідні консультації та роз’яснення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 травня у Жовтневому районі за ініціативою виконкому районної у місті ради відбулися інформаційні зустрічі з мешканцями району. А саме: на базі КЗШ № 32 з мешканцями мкр. 5 Зарічний, 7 Зарічний, вул. Десантна, Панкєєва, Електрозаводська та на базі КЗШ № 86 з громадянами вул. Тухачевського, Соціалістичної.

Інформаційні зустрічі відкрила та провела керуючий справами виконкому районної у місті ради Файницька О. М. Були розглянуті актуальні питання, а саме: про соціальний захист населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, оформлення субсидій, про стан розрахунків за спожиті теплоносії опалювального сезону 2014-2015 років та про реформування системи охорони здоров’я України.

Присутні на зустрічі мешканці району були ознайомлені з проектом «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей», в якому беруть участь медичні заклади району, з метою поширення доступності та отримання своєчасної допомоги. Спеціалісти надали інформацію про відкриття амбулаторій загальної практики та сімейної медицини за адресами: вул. Електрозаводська, 22а та на мкр. 7 Зарічний, 9 та ознайомили з видами допомоги  медичного персоналу. 

В ході зустрічі від мешканців надходили запитання до всіх виступаючих, на які було надані в усній формі відповідні консультації та роз’яснення.

 (14.05.2015)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10