Інформація про роботу відділу

 

20.10.2020 В Покровському районі на базі гімназії пройшло спортивне свято присвячене Дню українського козацтва


23.09.2019 Звіт про святкування Дня фізичної культури і спорту  


28.09.2018 Звіт про заохочення переможця та призерів районних спортивних ігор школярів "Олімпійські надії" з футболу "Золота осінь" 

 


 В Покровському районі на базі гімназії пройшло спортивне свято присвячене  Дню українського козацтва

 

 

(20.10.2020)


 

 

 

 

 

 

 

 

З В І Т Про святкування Дня фізичної культури і спорту в Покровському районі від 09.09.2019 №233-р

Згідно з планом основних заходів комітету з фізичної культури і спорту виконкому районної в місті ради на вересень поточного року, відповідно до «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Покровському районі на 2017-2019 роки», затвердженої рішенням районної в місті ради від 23.12.2016 №85 зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». Протягом всього тижня, починаючи з 09.09.2019, з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту в Покровському районі у Криворізьких загальноосвітніх школах району, ПТНЗ та вузів I-II рівнів акредитації, проведено ряд заходів спрямованих на оздоровлення та пропаганду здорового способу життя серед школярів та молоді. Пройшли олімпійські уроки та урочисті відкриття спартакіади, спортивно - масовими заходами було охоплено  майже всі учні закладів. Кожного дня юнаки та дівчата мали можливість прийняти участь в багатьох змаганнях.

14.09.2019 в парку «Шахтарський» відбулася легкоатлетична естафета серед загальноосвітніх шкіл, ПТНЗ та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. Переможці та призери змагань нагороджені кубками від спорткомітету, а саме:

Загальноосвітні школи

Місце

Назва закладу

I

КОЛІ

II

КЗШ № 125

III

КПЛ

 

ПТНЗ

Місце

Назва закладу

I

Криворізький професійний гірничо-технологічний ліцей (колишнє ПТУ № 30)

II

Державний навчальний заклад «Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі» (колишнє ПТУ № 14)

III

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Криворізький навчально-виробничий центр» (колишнє ПТУ № 7)

 

Вузи І – ІІ рівнів акредитації

Місце

Назва закладу

I

Гірничо-електромеханічний коледж ДВНЗ «КНУ»

II

Криворізький коледж економіки та управління ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»

III

Гірничий коледж ДВНЗ «КНУ»

 

Всього: кубків 9 шт.

У змаганнях прийняли участь: 22-школи, 4 ПТНЗ та 4 вузи І – ІІ рівнів акредитації із загальною кількістю 240 учнів та студентів.

Змагання обслуговувала суддівська бригада в кількості 12 чоловік, які пройшли на хорошому організаційному рівні.

 Всі нагородні статуетки роздані переможцям та призерам змагань.

20.09.2019 року на урочистому прийомі голова виконкому районної в місті ради Володимир Коритнік привітав представників фізкультурно-спортивної громадськості району та вручив відзнаки та подарунки (чашки) від виконкому районної в місті з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

№ з\п

П.І.Б. нагороджуваного

Посада

Назва подарунка

1

Бекало Анастасія Олександрівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення плавання

грамота

чашка

2

Беспятий Олег Вікторович

вихованець «БК Барс»

грамота

чашка

3

Волік Максим Віталійович

вихованець гуртка «Атлетизм-2» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

4

Вако Анна Михайлівна

вихованка клубу бойових мистецтв «ОКАМІ»

грамота

чашка

5

Герасименко Ростислав Володимирович

вихованець «БК Барс»

грамота

чашка

6

Гриценко Дар’я  Володимирівна

вихованка Всеукраїнської  Федерації оперативного  карате-до клубу «Дракон»

грамота

 

7

Гунько Тетяна Юріївна

тренер-викладач відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

8

Горячева Юліанна Володимирівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №4» відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

9

Гришко Валерія Вадимівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №4» відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

10

Досужий Олексій Сергійович

тренер-викладач з плавання в КПНЗ «ДЮСШ №6» СК «Молодість»

грамота

чашка

11

Дєєва Анна Євгенівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення самбо

грамота

чашка

12

Дімочко Анастасія Олександрівна

вихованка Всеукраїнської  Федерації  оперативного  карате-до клубу        «Дракон»

грамота

13

Дудник

Оксана Володимирівна

тренер-викладач відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

14

Деньгуб Ірина Олександрівна

тренер клубу Дракон Джиу-джитсу Татсу-До

грамота

чашка

15

Єфіменко Олександр Ігорович

вихованець «БК Барс»

грамота

чашка

16

Єременко Дар´я Юріївна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №4» відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

17

Каюн Вікторія Вікторівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення волейбол

грамота

чашка

18

Короновський Ярослав Дмитрович

вихованець Всеукраїнської  Федерації  оперативного  карате-до клубу « Дракон»

грамота

19

Лазаренко Ірина Миколаївна

керівник гуртка «Атлетизм-4» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

20

Могільна Аліна Олександрівна

вихованка гуртка «Атлетизм-1» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

21

Мудрик Наталія Анатоліївна

ветеран спортивного руху

почесна грамота

22

Мердов Станислав Павлович

тренер з боксу  КФБМ БК «Барс»

грамота

чашка

23

Маклакова Валерія Олександрівна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №4» відділення гандболу КПНЗ «ДЮСШ №4»

грамота

чашка

24

Огли

Одисей Олексійович

вихованець гуртка «Атлетична гімнастика».

грамота

чашка

25

Онищенко Анастасія Іванівна

вихованка клубу Дракон Джиу-джитсу Татсу-До

 

грамота

чашка

26

Пельт Володимир Пантелеймонович

вихованець КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення самбо

грамота

чашка

27

Петров Роман Денисович

вихованець клубу бойових мистецтв «ОКАМІ»

грамота

чашка

28

Ридванюк Денис Юрійович

вихованець гуртка «Тайгер» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

29

Серіков Данил Валентинович

вихованець гуртка «Атлетизм-4» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

30

Савіч Віталіна Асланівна

вихованка гуртка «Самбо-дзюдо» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

31

Смаглій Ігор Віталійович

керівник гуртка «Тайгер» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

32

Скляр

Дмитро В’ячеславович

тренер з кікбоксингу КФБМ БК «Барс»

грамота

чашка

33

Тесленко Ірина Володимирівна

керівник гуртка «Атлетизм-2» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

34

Тесленко Валерій Віталійович

керівник гуртка «Атлетизм-1» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

35

Тітовець Кіра Андріївна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення самбо

грамота

чашка

36

Федоров Анатолій Юрійович

керівник гуртка «Атлетична гімнастика» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»,

грамота

чашка

37

Халан Костянтин Миколайович

тренер з боротьби самбо та дзюдо в КПНЗ «ДЮСШ №6» СК «Молодість»

грамота

чашка

38

Цисар Єгор Дмитрович

вихованець «БК Барс»

грамота

чашка

39

Чернятьєв Валерій Анатолійович

керівник гуртка «Самбо-дзюдо» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт»

грамота

чашка

40

Черевик Олександра Миколаївна

вихованка Всеукраїнської  Федерації  Оперативного  карате-до клубу      «Дракон»

 

грамота

41

Шишко Софія Миколаївна

вихованка КПНЗ «ДЮСШ №6» відділення плавання

грамота

чашка

42

Шаповал Максим Євгенійович

вихованець клубу Дракон Джиу-джитсу Татсу-До

грамота

 

(23.09.2019)

 


 

З В І Т  Про заохочення переможця та призерів районних спортивних ігор школярів «Олімпійські надії» з футболу «Золота осінь»  від 14.09.2018 № 201-р

          Згідно з планом основних заходів комітету з фізичної культури і спорту виконкому районної в місті ради на вересень поточного року з метою залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, проведення дозвілля у вихідні дні, відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Покровському районі на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням районної в місті ради від 23.12.2016 №85 зі змінами, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» було проведено 28.09.2018 року на полі зі штучним покриттям біля СК «Молодість» районні спортивні ігри школярів «Олімпійські надії» з футболу «Золота осінь». Переможці та призери змагань нагороджені кубками, фішка спортивний конус та футбольними м’ячами від спорткомітету, а саме:

         Команда 2001-2002 р.н.:

Місце

Назва закладу

Назва приза

І

КЗШ №33

Кубок спортивний

М’яч футбольний

ІІ

КЗШ №62

Кубок спортивний

М’яч футбольний

ІІІ

КГ №49

Кубок спортивний

Фішка спортивний конус

 

Всього: кубків 3 шт., футбольних м’ячів 2 шт., фішка спортивний конус 8 шт.

Змагання обслуговувала суддівська бригада в кількості 2 чоловік, які пройшли на хорошому організаційному рівні.

Всі кубки футбольні м’ячі та фішки спортивні конус роздані переможцям та призерам змагань.

 

Голова комітету    з фізичної культури і спорту                                                             А.Соломаха

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

1  21  22