Липень 2013 рік

02.07.2013

У В А Г А!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради «Про  внесення змін до Тимчасового порядку  розміщення  об’єктів містобудування  та  надання вихідних даних для їх проектування» та аналіз його регуляторного впливу на розвиток територіальної громади та бізнес-середовище. Пропозиції та зауваження до нього будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця розробниками проекту рішення управліннями містобудування і архітектури та земельних ресурсів виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська, 1, каб.520, 529, тел. 92-13-81, 74-45-47, пр. Металургів, 36 б, каб. 216, 74-24-33) та на електронні адреси виконкому міської ради та розробників - управлінь містобудування і архітектури та земельних ресурсів: radakr@ukrpost.ua, u.architecture@kryvyirih.dp.ua, v.ground@kryvyirig.dp.ua,  в мережі Інтернет.  

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я   "Про внесення змін до Тимчасового порядку розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування"

 

04.07.2013

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2012 №1660"Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності"та аналіз його регуляторного акту. Зауваження та пропозиції будуть прийматись від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця за адресою 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів,36б розробником проекту управлінням земельних ресурсів (каб.217,тел.74-24-33), на електронні адреси виконкому міської ради "Інформаційна база"Ошибка! Недопустимый объект гиперссылки. та виконкомів районних у місті рад (Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, http://ing-org.dp.ua, http://srvk.org.ua, www. trnvk.dp.ua, http://vykonkom-tsmkr.gov.ua) в мережі інтернет

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я   "Про внесення змін до рішення міської ради від 28.12.2012 №1660 "Про затвердження Тимчасового порядку щодо встановлення меж зони дії особистого сервітуту під тимчасовими об’єктами для здійснення підприємницької діяльності"

04.07.2013

УВАГА!Normal
0


false
false
falseMicrosoftInternetExplorer4
На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 27.05.2009 №3265 "Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки  земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна"та аналіз його регуляторного акту. Зауваження та пропозиції будуть прийматись від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики протягом місяця за адресою 50101, м. Кривий Ріг, проспект Металургів,36б розробником проекту управлінням земельних ресурсів (каб.217,тел.74-24-33), на електронні адреси виконкому міської ради "Інформаційна база"Ошибка! Недопустимый объект гиперссылки. та виконкомів районних у місті рад (Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, http://ing-org.dp.ua, http://srvk.org.ua, www. trnvk.dp.ua, http://vykonkom-tsmkr.gov.ua) в мережі інтернет

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я   "Про внесення змін до рішення міської ради від 27.05.2009 №3265  "Про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки  земельних  ділянок несільськогосподарськогопри-значення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна"

 

02.07.2013

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Криворізької  міської ради «Про внесення змін до Тимчасового порядку розміщення об’єктів містобудування  та надання вихідних даних для їх проектування» та аналіз його регуляторного впливу

 Відповідно до Закону   України  «Про засади державної регуляторної політики у  сфері  господарської діяльності» на виконання вимог рішення міської ради від 30.11.2010 №7 «Про Регламент міської ради», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики 02.07.2013 на офіційних сторінках  в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kryvyіrih.dp.ua;

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.dzr.dp.ua, www.dlgr.ho.ua, www.zhrrkrog.dp.ua, www.ing-org.dp.ua, www.srvk.org.ua, www.trnvk.dp.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua та в міській комунальній газеті «Червоний гірник» оприлюднюється регуляторний акт – проект рішення міської ради  «Про внесення змін до Тимчасового порядку розміщення об’єктів містобудування  та надання вихідних даних для  їх проектування»  та аналіз його регуляторного впливу.  

Метою прийняття проекту є – удосконалення процедури розробки та погодження документації для розміщення об’єктів містобудування й надання вихідних даних для їх проектування.

Зі змістом зазначених матеріалів також можна ознайомитись щоденно (крім святкових, вихідних днів) у розробника проекту – управління містобудування і архітектури виконкому міської ради (50101, м.Кривий Ріг, пл.Радянська,1, каб.520 тел.92-13-81), управління земельних ресурсів виконкому міської ради (50101, м. Кривий Ріг, пр.Металургів,36б, каб. 217, тел.74-24-33) та в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (пл. Радянська,1, каб.505,  тел.74-12-03).

Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі по 02.08.2013  за адресою 50101, м. Кривий Ріг, пл.Радянська,1:

управління містобудування і архітектури виконкому міської ради (каб. 520 тел. 92-13-81), електронна поштова скринька: u.architecture@kryvyirih.dp.ua;

управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (каб.510, тел.74-39-72);

управління земельних ресурсів виконкому міської ради (пр.Металургів,36б, каб. 217, тел.74-24-33) електронна поштова скринька: v.ground@ kryvyirih.dp.ua

на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, ing.zagal104@ukr.net, zhv_vk@ukrpost.ua, saks1242@ukrpost.ua, trn_vk1@ukrpost.ua, cg-ispolkom-zag@mg.dp.ua в мережі Інтернет.