Серпень 2016

11.08.2016

УВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності (або прав на них) на території міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу. Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики в місячний термін управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1, каб. 510, тел. 74-39-72, електронна адреса: ispolkomkr@ukrpost.ua) та управлінням містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, площа Молодіжна, 1, каб. 520, тел.92-13-81, 74-24-33, електронна адреса: umazv@kr.gov.ua). А також на електронні почтові скриньки виконкому міської ради radakr@ukrpost.ua і виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Центрально-Міської, Саксаганської, Тернівської: 

dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.uazhv_vk@ukrpost.ua,ing.zagal104@ukr.netcg-ispolkom-zag@mg.dp.uasaks1242@ukrpost.ua,trn_vk1@ukrpost.ua.

Крім того з вказаним проектом та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база»www.kr.gov.ua

- виконкомів районних у місті рад Дзержинської, Довгинцівської, Жовтневої, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.dzr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua

Проект регуляторного акта – рішення міської ради «Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності (або прав на них) на території міста Кривого Рогу» та аналіз його регуляторного впливу