Депутатський корпус

 

ДЕПУТАТИ

Покровської районної в місті Кривому Розі ради VIIІ скликання 

Алхімов Андрій Миколайович

 від Криворізької  міської  організації  політичної  партії  «Сила Людей»

Баландін Віктор Володимирович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Бєльська Антоніна Григорівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Векерик Ірина Валеріївна

 від Криворізької  міської  організації  політичної  партії  «Сила Людей»

Волик Альона Володимирівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Волнянська Анна Володимирівна

 від Криворізької  міської  організації  політичної  партії  «Сила Людей»

Ганіна Надія Михайлівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

 

Гершун Оксана Анатоліївна

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Гонець Петро Петрович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Грабовська Марія Сергіївна

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Гриценко Сергій Сергійович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Губіш Іван Васильович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Давидова Анастасія Олександрівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Єсіна Ірина Борисівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Замешайлов Леонід Володимирович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Католіченко Лілія Олександрівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

 

Коломоєць Артем Леонідович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Коритнік Володимир Васильович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

 

Костецька Людмила Валеріївна

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

Красножон Юрій Леонідович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Криштопа Ігор Петрович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Кукса Сергій Євгенійович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Лавріненко Євген Олександрович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Легун Віктор Трохимович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Літвінова Наталя Валеріївна

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Максименко Валентина Володимирівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Мариничев Сергій Олександрович

від Криворізької  міської  організації  політичної  партії  «Сила Людей»

Матвєєнко Олена Євгенівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Нагній Володимир Ігорович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Ничипоров Андрій Олегович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Потапенко Олександр Володимирович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Пузиновський Максим Вадимович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Резніченко Антон Сергійович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Романіка Олена Геннадіївна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Соколовський Андрій Романович

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Тимофієва Людмила Євграфівна

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Федюшкін Сергій Олександрович

від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Чорноус Анастасія Вікторівна

від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 Склад  постійних комісій Покровської районної  в місті ради  VІІІ скликання (станом  на )

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо прийому громадян депутатами  Покровської районної в місті  ради

станом на 01.01.2020

 

№ п/п

Назва фракції

Адреса, за якою здійснюється прийом громадян

Графік прийому